Зеленський наклав заборону на закон про верифікацію пенсій і субсидій

Зеленський ветував закон про верифікацію пенсій і субсидій

Президент України Володимир Зеленський ветував законопроєкт №1231 про верифікацію (перевірку) пенсій, пільг, субсидій, стипендій та різних видів соціальної допомоги. Наразі текст пропозицій Зеленського до закону відсутній. Об этом сообщает tod-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Останній етап проходження законопроєкт №1231 – 7 листопада повернутий із пропозиціями президента, готується на розгляд з вето глави держави, свідчить інформація на сайті парламенту.

Що передбачає законопроєкт про верифікацію?

Під перевірку мали б потрапити пенсіонери, субсидіанти, студенти, матері-одиначки. Планувалося, що держава вивчатиме матеріальне становище таких громадян, які отримують:

  • пенсію, пільгу, субсидію, стипендію;
  • грошову виплату з державного бюджету;
  • грошову виплату з місцевого бюджету, Пенсійного фонду або Фонду соціального страхування.

Автор цього законопроєкту, голова фінансового комітету Ради Данило Гетманцев пояснював, що якщо людина має квартири в різних містах України і на кожну отримує субсидії – це несправедливо. Також несправедливо, якщо людина померла, а їй продовжують платити пенсію. Тож ці факти і планувалося перевіряти.

За ідеєю Гетманцева, законопроєкт мав би сприяти розбудові справедливої системи соціального забезпечення в Україні, підвищити адресність державних виплат та оптимізувати бюджетні видатки.


Джерело статті: “http://24tv.ua/zelenskiy_naklav_zaboronu_na_zakon_pro_verifikatsiyu_pensiy_i_subsidiy_n1230764”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя