Хмельничани запропонували 40 громадських ініціатив

Минулої п’ятниці роз­почався новий конкурс “Громадські ініціативи”. Перше в цьому році за­сідання конкурсної комісії з визначення одержувачів бюджетних коштів, перед­бачених на втілення в життя програми “Громадські ініціативи” міста Хмель­ницького на 2016-2020-ті роки, очолив заступник міського голови Володи­мир Гончарук.

Комісія розглянула 40 заявок, запропонованих громадськістю. Присутні поки що не оцінювали якість проектів, а звертали увагу на два моменти — реальність втілення та відповідність завданням програми. У результаті — дев’ять громадських про­ектів були відхилені. Перший етап пройшла 31 заявка. Із них 13 повернули учасникам конкурсу на доопрацювання.

Окрім того, під час засідання комісії Володимир Гончарук відзначив тих представників громадських орґанізацій, чиї проекти виграли фінансування минулого року.

“Від імені муніципалітету та громади міста дякуємо представникам гро­мадських орґанізацій, які успішно взяли участь у конкурсі минулого року. Вони вибороли право отримати бюджетні кошти в рамках цієї програми ра­зом зі співфінансуванням і втілили у життя власні ідеї. Вони чесно та від­повідально поставились до роботи і зарекомендували себе як орґанізації, здатні покращити наше місто”, — наголосив він.

Подяками міського голови за втілені в життя проекти відзначено громадську орґанізацію “Допо­мога дітям з аутизмом та іншими психомовленнєвими особливостями “Я МОЖУ”, ГО “Хмельницька міська рада жінок”, ГО “Хмельницька група підтримки грудного вигодовування “Щасливе материнство”, ГО “Хмель­ницький обласний осередок Спілки поляків України”, реліґійну орґанізацію “Хмельницька іудейська релігійна громада (незалежна)”.

 

Джерело: газета «Проскурів»

ТОП новости

Вход

Меню пользователя